SZUKASZ WYJĄTKOWEGO MIEJSCA NA NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE?
Restauracja Ratuszowa jest dla Ciebie.

Restauracja Ratuszowa jest idealnym miejscem na urodziny, rocznicę ważnego wydarzenia, czy inne przyjęcie okolicznościowe. Dzięki urokowi wnętrz i wyśmienitej kuchni nasza Restauracja jest miejscem, w którym można przyjemnie spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. 

Pyszne dania i dobre alkohole z naszego menu oraz 
miła obsługa sprawią, że każde przyjęcie zorganizowane w naszej 
Restauracji będzie udane. Dopasowujemy do oczekiwań klienta i charakteru imprezy.
Powierzając nam organizację ważnych chwil w Twoim życiu dajemy gwarancje, że wszystko będzie “dopięte na ostatni guzik”.

Good food

Chrzciny

W ramach organizacji i obsługi przyjęcia dbamy o najmniejsze detale i zwracamy uwagę na komfort rodziców i naszych milusińskich. Wystrój restauracji oraz stołów przygotowanych specjalnie pod przyjęcie podkreśli wyjątkowy charakter imprezy.

Przyjęcia okolicznościowe

 Posiadamy bogatą ofertę dla osób, które chcą zorganizować w restauracji przyjęcie okolicznościowe.Dzięki urokowi wnętrz i wyśmienitej kuchni Restauracja Ratuszowa jest miejscem, w którym można przyjemnie spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.

Zrealizujemy Twoje oczekiwania 

Romantyczna kolacja

Restauracja Ratuszowa dzięki swojemu niepowtarzalnemu urokowi, spokojnej muzyce i kameralnym wnętrzu jest idealnym miejscem na romantyczną kolację. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by ta kolacja nabrała niepowtarzalnego uroku. 

Catering

Oferowany przez nas catering to nie tylko lunch i napoje, to kulinarna uczta dla zmysłów.  Gwarantujemy atrakcyjny wygląd, doskonały zapach i rewelacyjny smak.

Chcesz zorganizować przyjęcie ?
Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagany)

Temat

Treść wiadomości